Bursalı manken kendi markasıyla moda dünyasına giriyor
Son dönemin aranılan mankenlerinden olan Cansu Vatansever, genç yaştaki başarısını kendi markasını oluşturarak taçlandırdı. Yurt genelinde birçok büyük organizasyonda yer alan güzel manken, kısa bir süre önce hazırladığı CVA markasıyla moda dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.
BURSA , 20 Ağustos 2015 Perşembe, 12:07
Bursalı manken kendi markasıyla moda dünyasına giriyor
Genç yaştaki başarısını kendi markasını oluşturarak taçlandıran Cansu Vatansever, CVA markasıyla moda dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Giyinmeyi çok sevdiğini ve modanın kendisi için bir yaşam tarzı olduğunu kaydeden Cansu Vatansever, “Giydiklerim insanlar tarafından tarz bulunduğu için ben de bunu çevremle paylaşma kararı aldım. Böylece CVA markasını oluşturdum. Henüz yolun çok başındayım ama tepkiler çok güzel. CVA markasının Bursa sınırlarını aşıp kısa sürede her yere ulaşacağına inanıyorum” dedi.

CVA markasının tanıtım çekimleri Bursa’da gerçekleşti. Tecrübeli fotoğraf sanatçıları Emre Koşak ve Ramazan Arı’nın objektiflerine poz veren Vatansever’in CVA markasıyla tanıttığı ürünler büyük ilgi gördü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR