Bursalılar dikkat! Bu yollarda trafik yoğun olacak
Büyükşehir Belediyesi ve Karayolları tarafından yapılacak olan yol çalışmaları nedeniyle bazı caddelerde şerit daraltılmasına gidilecek.
BURSA , 23 Aralık 2013 Pazartesi, 12:45
Bursalılar dikkat! Bu yollarda trafik yoğun olacak

İşte Bursa'da şerit daralması yapılacak caddeler:

1.KARAYOLLARI 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN BURSA-İZMİR D-200 KARAYOLU K.SANAYİ KAVŞAĞI İLE GÖRÜKLE KAVŞAĞI ARASI BORDÜR DÜZENLEME ÇALIŞMALARI, ORHANELİ YOLU ÇAMLICA KAVŞAĞI İLE GÜMÜŞTEPE KAVŞAĞI ARASI YOL DÜZENLEME ÇALIŞMALARI VE BURSA-MUDANYA KARAYOLU GENİŞLETME ÇALIŞMALARI İLE İRFANİYE KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI YAPIM ÇALIŞMALARI NEDENİYLE YOL GÜZERGAHLARINDA ŞERİT DARALTMASI YAPILARAK TRAFİK KONTROLLÜ SAĞLANMAKTADIR..

2.BURSARAY DOĞU HATTI KESTEL İSTASYONU YAPIM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ANKARA'DAN BURSA'YA GELİŞ İSTİKAMETİ KESTEL SANAYİ BÖLGESİ İÇİNDEKİ ALTERNATİF YOLLARDAN SAĞLANMAKTA OLUP, YOL GÜZERGAHINDA DEVAM EDEN BORDÜR ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ŞERİT DARALTMASI YAPILMAKTADIR:

3.BURSA-ANKARA YOLU GÜZERGAHINDA HACİVAT, BALIKLIDERE VE DELİÇAY KÖPRÜLERİNDE KORKULUK MONTAJ ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ŞERİT DARALTMASI YAPILMAKTADIR.

4.BURSA-ANKARA YOLU GÜZERGAHINDA GÖKDERE KAVŞAĞI İLE GENÇOSMAN KAVŞAĞI ARASINDA BORDÜR VE KALDIRIM YENİLEME ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ŞERİT DARALTMASI YAPILMAKTADIR.

5.ÇEKİRGE CADDESİ GÜZERGAHINDA ASFALT VE BORDÜR YENİLEME ÇALIŞMALARI NEDENİYLE YOL GÜZERGAHINDA ŞERİT DARALTMASI YAPILMAKTADIR.

SÜRÜCÜLERİMİZİN KENT İÇİ HIZ LİMİTLERİNE UYMALARI VE KONTROLLÜ SEYİR ETMELERİ, ÇALIŞMA YAPILAN GÜZERGAHLARDA DİKKATLİ VE DUYARLI OLUNMASI, TRAFİK İŞARET VE İŞARETÇİLERİNE UYMALARI, BİLGİ LEVHALARI İLE GÖSTERİLMİŞ ALTERNATİF GÜZERGAHLARI TERCİH ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR