Bursaspor Başkanı Bölükbaşı'ndan olay sözler
Ertuğrul Sağlam’ın imza töreninde Başkan Recep Bölükbaşı Arjantinli futbolcu lehine yapılan tezahürata çok sinirlendi. Bölükbaşı, “Batalla ölmüş gitmiş. Batalla devri kapanmıştır” dedi.
SPOR , 16 Haziran 2015 Salı, 07:32
Bursaspor Başkanı Bölükbaşı'ndan olay sözler
Ertuğrul Sağlam’ın imza töreninde Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı taraftarların Pablo Martin Batalla lehine tezahüratta bulunmasına tepki gösterdi. Taraftarlara hayli sinirlenen Bölükbaşı, “Başkan, yönetim, hocalar ve futbolcular gider. Batalla 32 yaşında kardeşim. Batalla gelmek istemiyor. Gelse bile maliyeti yüksek. Bırakın Batalla'yı kardeşim. Batalla ölmüş gitmiş. Batalla devri kapanmıştır” dedi. 

SİZDEN TEK İSTEĞİMİZ VAR

Bir taraftarın, “Sizden tek isteğimiz var. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı seçiminde Yıldırım Demirören’i desteklemeyin” sözlerine Bölükbaşı, “Bursaspor'un menfaatleri ne gerektiriyorsa biz onu yapıyoruz. Ahmet, Mehmet, kişiler önemli değildir" yanıtını verdi. Bu arada taraftarların Ertuğrul Sağlam’a gösterdiği ilgi üzerine bir kez daha söz alman Recep Bölükbaşı, “Kıskanıyorum ama…” diyince Yeşil Beyazlı taraftarlar kulüp başkanına üçlü çektirdi. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR