Bursaspor'da yüzler gülüyor
Bursaspor’un tecrübeli oyuncuları Pablo Martin Batalla, Şamil Çinaz ve Ricardo Faty, kamptan takım ruhunu geliştirip kaynaşarak döneceklerini söyledi.
BURSASPOR , 20 Temmuz 2016 Çarşamba, 05:28
Bursaspor'da yüzler gülüyor
Avusturya’nın  Windischgarsten kasabasına 13 günlük kamp için giden Bursaspor’da kaptan Pablo Martin Batalla, en iyi şekilde dönmek istediklerini belirtti. Yıldız oyuncu; “Takımın kaynaşması ve hazırlık maçları açısından çok önemli bir kamp. Yeni gelen arkadaşlarımız bence çok iyi adapte oldular. Şu ana kadar her şey yolundaydı. Her şey harika gidiyor” dedi.

TAKIM RUHU GELİŞECEK

Takımın ikinci kaptanlarından Şamil Çinaz da kampta takım ruhunun gelişeceğini belirtti. Şamil, “Takım ruhunu geliştireceğiz. Takım ve benim için önemli bir etap olacak” ifadesini kullandı. Ricardo Faty de yeni oyuncuların kendilerini evlerinde gibi hissetmeye başladığını ifade etti. Faty; “Hazırlık maçları oynayacağız ve takımın bağlarını kuracağız” ifadesini kullandı. 

ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAĞIM

“Sezonun son bölümünde yaklaşık 3 ay topuğumda sorun vardı” diyen Şamil Çinaz; “Tatilde geçmesini bekledik ancak geçmeyince maalesef ameliyat olduk. Şimdi iyiye gidiyorum. İlk hafta takımla çalışamadım. Tüm arkadaşlarımız tanışma fırsatım oldu ama kaynaşma şansım olmadı. Avusturya kampında hep birlikte olacağız” dedi.  

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR