Bursaspor'un yeni hocası ilk resmi maçına çıkıyor
Özlüce'de toplantı üzerine toplantı yapan Bursaspor'un yeni teknik patronu ateş hattındaki rakiplerinden puan çıkarmanın formüllerini arıyor. Adnan Örnek oyuncularıyla yaptığı görüşmelerde zorlu deplasman maçında takım bilincini yeniden yakalamalarını istiyor.
BURSASPOR , 06 Mayıs 2017 Cumartesi, 05:00
Bursaspor'un yeni hocası ilk resmi maçına çıkıyor

Bursaspor'da teknik direktörlüğe getirilen Adnan Örnek antrenörlük kariyerinde bir ilki yaşamanın heyecanı içinde. Yıllardır hayalini kurduğu Yeşil Beyazlı takımın teknik patronluk koltuğuna oturan Örnek, yarın Çaykur Rizespor karşısında ilk kez bir resmi lig maçında takımın başında yer alacak. Ancak Adnan Örnek için bu hiç de kolay bir sınav olmayacak. Takımın en kilit oyuncusu Pablo Martin Batalla'nın sakat olması Adnan Örnek'i bu ilk maçı öncesi hayli sıkıntıya soktu. Genç teknik adam, Özlüce'de seferberlik ilan ederken, ateş hattındaki rakiplerinin analizi için yardımcılarıyla birlikte toplantı üzerine yaptı.

MEVKİLERDE DEĞİŞİKLİK YOK

Taktik provaları basına ve taraftara kapatan Adnan Örnek'in nasıl bir kurguyla sahaya çıkacağı merak konusu. Adnan Örnek'in Mutlu Topçu'nun yaptığı gibi oyuncuların mevkilerini değiştirme gibi bir tutum içine girmesi beklenmiyor. Bu durumda Aziz Behich yine sol bekte sahaya çıkacak. Önceki gün yaptığı ilk toplantıda oyuncularından silkelenmelerini ve zaman kaybetmeden bir an önce kendilerini toparlamalarını isteyen Örnek'in saha içindeki görüşmelerde de uygulayacağı taktik konusunda futbolculara isteklerini sıraladığı ayrıca riske girmeden takım bilinciyle mücadele etmelerini söylediği öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR