Büyük ihmal
İbrahim Yazıcı'nın henüz görev dağılımı yapmaması önemli bir tehlike doğurdu. Yeşil Beyazlı kulüpte görev alan A takım ve altyapı antrenörleri ile sağlık ekiplerinin tamamı 31 Mayıs itibariyle kağıt üstünde serbest kaldı.
BURSASPOR , 17 Haziran 2012 Pazar, 10:53
Büyük ihmal
 Bursaspor'da genel kurulun üzerinden tam 11 gün geçti. İbrahim Yazıcı altıncı kez başkanlık koltuğuna otururken, mazbatasını almasına rağmen yeni yönetiminde henüz görev dağılımı yapmadı. Edinilen bilgiler yönetim kurulundaki üyelerin hangi görevi alacakları konusunda büyük merak içinde oldukları yönünde. Genel Kurul salonunda başkanın sağ ve sol yanında oturan Recep Bölükbaşı'nın ikinci başkan, İlhan Uslu'nun da genel sekreter olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Yeni dönemde Selçuk Eren'in basın sözcüsü, Erkan Kamat'ın ise futbol şube sorumlusu olması büyük bir olasılık. Görev dağılımını kağıt üstünde planlayan ancak bunu henüz arkadaşlarıyla paylaşmayan İbrahim Yazıcı'nın bu hafta Bursa'ya gelerek gerekli bilgilendirmeleri yapacağı belirtiliyor.

27 KİŞİ SERBEST KALDI
Yazıcı yönetiminin henüz görev dağılımı yapmaması, beraberinde de önemli sıkıntıları getirdi. Yeşil Beyazlı kulüp personeli henüz imza sirküleri oluşmadığından resmi bir girişimde bulunamıyor. Bu durum transfere yansırken, sözleşmesi biten teknik adam ve oyuncular arasında da ciddi bir tehlike oluşturdu. TFF verilerine göre Bursaspor'da 31 Mayıs 2012 itibariyle aralarında prensipte mukavelesi uzatılan kaptan Ömer Erdoğan'ın da yer aldığı toplam 27 kişinin sözleşmesi sona erdi. Bu tarihten itibaren yasal olarak serbest kalanlar arasında Ertuğrul Sağlam'ın teknik ekibinin tamamı, A Takım doktor, fizyoterapist ve masörleri ile Vakıfköy'deki tüm antrenörler yer alıyor. Bu isimlerin başka bir kulüple sözleşme imzalama olasılığı çok düşük bir ihtimal olarak görünse de profesyonel anlamda yapılan bu hatanın doğuracağı tehlikenin boyutları tahmin bile edilemiyor.

31 MAYIS 2012’DE SERBEST KALANLAR

ADI GÖREVİ
Birol Berkem Profesyonel Takım Antrenörü
Ersel Uzgur Profesyonel Takım Antrenörü
Mutlu Topçu Profesyonel Takım Antrenörü
Ömer Erdoğan A Takım futbolcusu
Ahmet Kuzaltı Kaleci Antrenörü
Recep Atılgan Kaleci Antrenörü
Öztürk Tanrıbilir Kaleci Antrenörü
Faruk Korkmaz Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu
Harun Şen A2 Ligi Teknik Sorumlusu
Erdem Yılmazer A2 Ligi Antrenörü
Özhan Pulat A2 Ligi Antrenörü
Ali Aköz U18 Teknik Sorumlusu
Cemal Ayyıldız U18 Antrenörü
Musa Öztürk U17 Teknik Sorumlusu
Ayvaz Öztürk U16 Teknik Sorumlusu
Yılmaz Burul U15 Teknik Sorumlusu
Mesut Aldanmaz U14 Teknik Sorumlusu
Fazlı Tan U13 Teknik Sorumlusu
Müjdat Enginsu Doktor
Şafak Selimoğlu Doktor
Recep Lokmaoğlu Fizyoterapist
Erol Korkmaz Masör
Harun Dobruca Masör
Fehamettin Kaya Masör
Levent Adalı Masör
Aykan Kaya Masör
Esin Şeker Beslenme uzmanı


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR