Cinsel organı için yardım bekliyor
Batman'da doğuştan cinsel organı deri altında olan Halat Şut (21) ameliyat olup evlenmek istiyor.
GÜNDEM , 19 Ağustos 2013 Pazartesi, 18:41
Cinsel organı için yardım bekliyor

Çarşı Mahallesi'nde oturan ve doğuştan cinsel organı deri altında olan Halat Şut, AA muhabirine ameliyat için 50 bin liraya ihtiyacı bulunduğunu, yoksul oldukları için bu parayı karşılayamadıklarını söyledi.

Bu rahatsızlığı nedeniyle askerlikten muaf tutulduğunu kaydeden Şut, şöyle konuştu: "Gittiğim doktorlar 50 bin lira istediler. Yoksul olduğumuz için ödeyemiyoruz. Evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum. Ameliyat olmam için yardımseverlerden destek bekliyorum. Doğuştan cinsel organım deri altında bu nedenle idrarı da makattan yapıyorum. Doğuştan beri böyleyim. Askere gittim çürük verdiler."

Oğlunun durumuna üzülen Anne Remziye Şut (45) ise dul maaşı dışında başka bir gelirinin olmadığını kaydetti. Halat'ın tek böbreğinin bulunduğunu, rahatsızlığın bu böbreğe de zarar verdiğini ifade eden Şut, şöyle dedi: "Oğlumun sorunu, idrarını yapacak organı yok. Küçük ve büyük abdestini birlikte yapıyor. Hayırseverlerin yardım etmelerini istiyorum. 4 sene önce oğlumu Ankara'ya götürdüm. O zaman ameliyat için 20 bin lira istediler. Bu parayı nasıl öderim neyim varki? Evimdeki eşyalar da sel felaketi zamanında bana verildi. Düşünün evimde televizyonum bile yok. Doğru dürüst bir şeyim yok. Hayırseverlerin yardımlarını bekliyorum."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR