Cinsiyet değiştiren Elliot Page ilk kez mayolu fotoğraf paylaştı!
Cinsiyet değiştiren 34 yaşındaki oyuncu Elliot Page, geçirdiği ameliyatlardan sonra ilk defa mayolu bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğraf sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu.
MAGAZİN , 25 Mayıs 2021 Salı, 13:17
Cinsiyet değiştiren Elliot Page ilk kez mayolu fotoğraf paylaştı!

Oyuncu Elliot Page, son fotoğrafında trans bir erkek olarak ilk üstsüz fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Kırmızı mayosu ile kameraya gülümseyen oyuncu; fotoğrafı paylaştıktan sonra pek çok ünlüden, arkadaşlarından ve hayranlarından destekleyici yorum aldı.

Miley Cyrus kırmızı kalp emojisi bırakırken, Julianne Moore "mutlu yazlar" yazdı. Hayranlarından da "senin adına çok sevindim", "gülümsemen fotoğrafta ne kadar muhteşem" gibi yorumlar aldı.

Page, son olarak geçirdiği ameliyatlar sonrasında Time dergisinin kapağına konuk olmuş ve kendisiyle yapılan röportajda son derece samimi yanıtlar vermişti.Mastektomi ameliyatı olduğunu, göğüslerini ve dokularını aldırdığını ve bu şekilde maskülen bir görünüme ulaştığını anlatmıştı. Page, aynı zamanda sürecin oldukça karmaşık olduğunu ve hâlâ devam ettiğini de belirtmişti.

Başarılı oyuncu, kariyerine geri dönmenin de heyecanını dile getirdi: "Artık bu şekilde harekete geçeceğim için gerçekten heyecanlıyım."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR