Çok acı! 96 kez aradı ama...
İzmit'te, sabah evinden çıktıktan sonra bir daha haber alınamayan Suat Polat, akşam otomobilinde ölü bulundu. Suat Polat'ın cep telefonundaki 96 cevapsız arama ise dikkat çekti.
GÜNDEM , 28 Kasım 2016 Pazartesi, 10:22
Çok acı! 96 kez aradı ama...
Köseköy Mahallesi'nde oturan Suat Polat sabah saat 06.15 sıralarında otomobili ile evden ayrıldı. Suat Polat'dan akşam saatlerine kadar haber alınamadı.

\\\"\\\"

Saat 18.30 sıralarında, Yahya Kaptan Kınalı Asker Parkı D-605 Karayolu Kandıra istikametinde duran bir araçta koltukta yatan kişiyi gören bir sürücü polise haber verdi. Polis, bariyerlere çarparak durduğu anlaşılan otomobildeki sürücünün hareket etmemesi üzerine 112 Acil'e haber verdi.

\\\"\\\"

96 CEVAPSIZ ARAMA..

Olay yerine gelen sağlık ekibi Suat Polat'ın öldüğünü tespit etti. Suat Polat'ın telefonunda 96 cevapsız arama olduğu görüldü. 

Evli, 1 çocuk babası Suat Polat'ın kalp kapakçığı rahatsızlığı bulunduğu, direksiyonda kalp krizi geçirmesi sonucu aracıyla bariyerlere çarptığı tahmin edilirken, ölüm nedeninin belirlenmesi için cenazesi Asri Mezarlık Morgu'na kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

\\\"\\\"
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR