Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni müjdeyi ne zaman açıklayacak?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın cumartesi günü açıklayacağını söylediği müjdeyi ne zaman açıklayacak merak konusu oldu. İddialara göre Filyos Limanı'nda bulunan enerji kaynağı için açıklama yapacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman konuşma yapacak araştırılmaya başlanmıştı. Peki Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün saat kaçta konuşma yapacak? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vereceği müjdenin saati ve zamanı!
GÜNDEM , 17 Ekim 2020 Cumartesi, 12:31
Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni müjdeyi ne zaman açıklayacak?

Türkiye'nin merakla beklediği enerji müjdesini geçtiğimiz ağustos ayında açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün yeni bir müjde daha verecek.

Erdoğan'ın bugün vereceği müjdenin saat kaçta açıklayacağı araştırılmaya başlandı. Peki Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün konuşmasını ne zaman, saat kaçta yapacak?

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BUGÜN SAAT KAÇTA KONUŞACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni rezervin miktarını cumartesi günü açıklayacağını söylemişti. İddialara göre Filyos Limanı'nda bulunan enerji kaynağı için açıklama yapacak.

Geçtiğimiz Ağustos ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karadeniz'de bulunan ve 20 yıl Türkiye'nin enerji ihtiyacını karşılayacak enerji kaynağı açıklaması yapmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün ne zaman konuşma yapacak araştırılmaya başlandı. Peki Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün saat kaçta konuşma yapacak? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vereceği müjdenin saati ve zamanı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın cumartesi günü açıklayacağını söylediği müjdeyi bugün saat 15.00'da açıklama yapacağı öğrenildi.Karadeniz'de Tuna-1 lokasyonundaki çalışmalarını tamamlayan Fatih sondaj gemisi, yeni doğalgaz rezervi keşfederken, Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün 15.00'da helikopterle gemiye çıkarak müjdeyi buradan bizzat kamuoyuna duyuracak.

ERDOĞAN DOĞALGAZ AÇIKLAMASI MI YAPACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çarşamba günkü grup toplantısında, "Cumartesi günü Fatih sondaj gemimize giderek hem çalışmaları bizzat yerine görecek hem de yeni rezerv miktarını açıklayacağız" açıklaması da yer almıştı. Açıklamanın ardından verilecek müjdeyle ilgili tahminler gelmeye başlamıştı. İddialardan sonra herkes Erdoğan'ın bugünkü konuşması ne zaman yapacak merakla bekliyor. Erdoğan doğalgaz açıklaması mı yapacak araştırılmaya başlandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR