Demet Akalın ve Selin Ciğerci dostluğu bitti
Şarkıcı Demet Akalın, yakın arkadaşı Selin Ciğerci'yi Instagram'dan takip etmeyi bıraktı. Akalın'ın bu hamlesi "Dostluk bitti mi?" sorusunu akıllara getirdi.
MAGAZİN , 31 Aralık 2019 Salı, 15:23
Demet Akalın ve Selin Ciğerci dostluğu bitti

Dün akşam evinde yılbaşı partisi veren Demet Akalın'ın misafirleri arasında; Esra Balamir, Özlem Yıldız Gülşah Saraçoğlu gibi isimler vardı. Bu anları sosyal medya hesabından paylaşan Akalın'ın takipçileri, Selin Ciğerci'nin bu özel gecede neden olmadığını sordu.

'Dostluk bitti'

Konuyla ilgili iki taraf da sessizliğini korurken Akalın'ın Ciğerci'yi takipten çıkması herkesi şaşırttı. Ciğerci'den Akalın'ın bu hamlesine cevap gecikmedi. Bütün sosyal medya hesaplarından Akalın'ı çıkaran Ciğerci 'dostluk bitti' mesajı verdi.

Demet Akalın'ı kızdırdı

Ekim ayının sonunda Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci'nin nikah şahidi Demet Akalın oldu. Ancak kına gecesinde Ciğerci'nin organizasyon şirketiyle reklam konusunda anlaşması Demet Akalın'ı kızdırdı.

Kınada attığı tüm hikayeleri kaldıran Akalın, düğüne gitmekten vazgeçtiğini ancak Selin Ciğerci'nin kendisini arayıp ağlayınca dayanamadığını söylemişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR