Didem Soydan'dan Milli Piyango açıklaması
Ünlü manken Didem Soydan bir etkinlik çıkışı "Milli Piyango ikramiyesi size çıkarsa ne yaparsınız?" sorusuna, "Milli Piyango biletine büyük para çıkarsa ortadan kaybolurum." cevabını verdi.
MAGAZİN , 23 Aralık 2018 Pazar, 23:18
Didem Soydan'dan Milli Piyango açıklaması

Bir etkinlik çıkışı görüntülenen Didem Soydan, "Milli Piyango biletine büyük para çıkarsa ortadan kaybolurum" ifadelerini kullandı.

"ORTADAN KAYBOLURUM"

Geçtiğimiz günlerde bornozlu fotoğraf akımına uyarak bir paylaşımda bulunmasıyla gündeme gelen Didem Soydan, bir konserde görüntülendi. Verdiği bir partiden bahseden Didem Soydan, '"Farklı ve güzel bir partiye imza attım. Devamı gelecek fakat aldığım Milli Piyango biletine büyük para çıkarsa ortadan kaybolurum" ifadelerini kullandı.

GAMZE ÖZÇELİK AÇIKLAMASIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Instagram hesabından Gamze Özçelik'in fotoğrafını paylaşan Didem Soydan fotoğrafa, "Canım Gamze Özçelik, seni uzun yıllardır tanıyorum, sevgili ablanla tanışma ve hep beraber sohbet etme fırsatım oldu kaç kere. Muazzam güzelliğe sahiptir Gamze. Konuşurken izlerdim onu hayranlık ve hala hayranlıkla izliyorum onu. Çok güçlü bir kadın. Yardım etmek çok basit gözüküp çok zor sınavlar içeren matematiklere sahiptir. Herkesi memnun etmek zordur. Ama ben çok eminim ki onun herkesle değil tek bir güçle bütün olayı. O güç ise Allah ve eminim seni görüyor. Sevgiler içi dışı güzel kadın Gamze Özçelik." notunu eklemişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR