"Dışarıda Hiçbir Şey Var!" Bursa'da izleyiciyle buluştu
Ünlü oyuncu Betül Arım, kendi yazdığı ve sahneye koyduğu "Dışarıda Hiçbir Şey Var!" adlı oyunu ile Bursalı sanatseverlere ilginç bir deneyim yaşattı.
BURSA , 15 Kasım 2019 Cuma, 12:48
"Dışarıda Hiçbir Şey Var!" Bursa'da izleyiciyle buluştu

Nilüfer Belediyesi'nin "artı FESTİVAL" programı kapsamında Bursa seyircisiyle buluşturduğu "Dışarıda Hiçbir Şey Var!" adlı oyun Nazım Hikmet Kültürevi'nde sahnelendi.

Ahmet Ayaz Yılmaz'ın yönettiği tek kişilik oyunda sevilen sanatçı Betül Arım, hepimizin tek ve biricik olduğunu, kendimize verebileceğimiz en büyük armağanın kendimizi bilmek ve var etmek olduğunu, bilinçaltımızın bizi nasıl yönettiğini, anda ve sevgide kalmanın yaşamımızı nasıl değiştirdiğini, hastalıkları nasıl yenebileceğimizi kendi yaşamından hikayeler, şarkılar ve şiirlerle anlattı.

Zaman zaman seyirciye de sorular sorarak oyunun içine çeken Betül Arım, adeta bir kişisel gelişim semineri tadında geçen oyunda, seyirciyi yaşam üzerine sorular sorup cevaplar bulmaya yöneltti.

Yaşamanın ve hayatta olmanın sanat olduğunu anlatan sanatçı, "Başka bir ben, başka bir sen, başka bir dünya mümkün..." sloganıyla sona eren oyunuyla seyirciye umut aşıladı ve Bursa seyircisi tarafından da ayakta alkışlandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR