Dündar’dan kas hastası çocuğa yardım eli
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, geçirdiği beyin kanaması sebebiyle kas hastalığına yakalanan çocuğa ayakta durabilme sehpası hediye etti.
BURSA , 28 Kasım 2016 Pazartesi, 11:54
Dündar’dan kas hastası çocuğa yardım eli
Osmangazi Belediyesi, yeni dönemde hayata geçirdiği “Belediyem Benimle” projesi ile ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşmaya devam ediyor.

İlçedeki mahalleleri tek tek gezen Belediyem Benimle ekibinin ulaştığı kas hastalığı olan 4 yaşındaki Ç.T’ye Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar yardım eli uzattı. Doğumdan 1 hafta sonra geçirdiği beyin kanaması sebebiyle kas hastalığına yakalanan ve kaslarını kullanma kabiliyetini kaybettiği için ayakta duramayan çocuğu ziyaret eden Dündar, küçük Ç.T’ye ayakta durabilme sehpası hediye etti. Başkan Mustafa Dündar, çocuğun tedavisi için de gerekli desteği vereceklerini söyledi.

Mustafa Dündar, “Yeni dönemde hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz olan ‘Belediyem Benimle’ ekibimizin ulaştığı yavrumuza yardım etmek istedik. Kas hastalığı sebebiyle ayakta duramayan Ç.T’nin tedavisi için ayakta durma sehpasına ihtiyacı olduğunu öğrendik. Tedavisi için ailemize destek olacağız” dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR