Duygu Özaslan: Saçımı bir daha yıkamayacağım
YouTube'da çektiği makyaj videoları ile tanınan ve açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, yeni saç stilini paylaştığı fotoğrafıyla takipçilerinden binlerce beğeni aldı.
MAGAZİN , 02 Nisan 2021 Cuma, 13:57
Duygu Özaslan: Saçımı bir daha yıkamayacağım

Geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı'nın kendisini engelledğini söylemesiyle gündeme gelen sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, şimdi de yeni saç stiliyle adından söz ettirdi. 2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabının storyler kısmından bir video yayınlayan Özaslan, "Bu benim çok sevdiğim, çok beğendiğim bir saç modeli" diyerek saçlarının yeni stilini gösterdi. Ünlü fenomen, takipçilerine saçlarını nasıl bukleli hale getirdiğini anlatmayı da ihmal etmedi.

Özaslan, daha sonra "Her gün bu saçı yapacağım galiba" ve "Saçımı bir daha yıkamayacağım" notlarıyla yeni karelerini takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü fenomenin paylaşımı, kısa sürede 118 bin beğeni aldı.

"ŞEYMA SUBAŞI BENİ ENGELLEMİŞ"

Duygu Özaslan, Şeyma Subaşı'nın kendisini Instagram hesabında engellediğini söylemiş, "Şeyma sevdiğim biri, tanışıklığım var. Bir süredir hikayesini görmediğimi fark ettim. Bir gün Büşra'ylaydık, 'bir bakayım' dedim. Engellemiş beni story'sinden. Böyle bir şey yapıldığını bile yemin ederim bilmiyordum." ifadelerini kullanmıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR