Ece Üner'in Kim Kardashian yorumu sosyal medyada gündem oldu!
Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner, Ermeni asıllı ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian'ın Azerbaycan - Ermenistan çatışmalarında Türkiye hakkındaki asılsız suçlamalarını ti'ye alan ifadeleri sosyal medyaya büyük beğeni topladı. Üner, "Kim Kardashian'ın kameralara göstermeye alışık olduğu büyük bir kaynağı var, yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?" diye sordu.
GÜNDEM , 28 Eylül 2020 Pazartesi, 20:51
Ece Üner'in Kim Kardashian yorumu sosyal medyada gündem oldu!

Ermeni asıllı ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian'dan Azerbaycan ve Türkiye hakkında skandal bir çıkış geldi. Ermenistan'ın Azerbaycan sınırında gerçekleştirdiği saldırıyı yok sayan Kardashian, Azerbaycan'ın 'savaş propagandası' için sosyal medyayı bloke ettiğini öne sürmüştü.

Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner'in Kim Kardashian haberinin ardından yaptığı yorum sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Ece Üner, "Kim Kardashian'ın kameralara göstermeye alışık olduğu, dolayısıyla hepimizin yakından tanıdığı büyük bir kaynağı var. Bu sözleri söylerken de, bu çıkışı yaparken de yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR