Emel Müftüoğlu'ndan cinsel yönelim açıklaması: "Allah'la benim aramda"
Hovarda şarkısında eşcinsel ilişkiye gönderme yaptığı hatırlatılan Emel Müftüoğlu, "Benim cinsel yönelimim Allah ile benim aramdadır. Bu sorumluluk bana aittir. Cinsel yönelimim ne olursa olsun açıklamaktan hiçbir zaman çekinmezdim" dedi.
MAGAZİN , 31 Aralık 2018 Pazartesi, 15:55
Emel Müftüoğlu'ndan cinsel yönelim açıklaması: "Allah'la benim aramda"

Emel Müftüoğlu, Gzone Dergi'ye konuştu. Müftüoğlu, 1995'te hit olan parçası Hovarda'yla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

"BU KONU SİZİ RAHATSIZ EDİYOR MU?

Emel Müftüoğlu, "Korkuyorum Türkiye LGBT topluluğu için önemi olan bir klip oldu. Klipteki eşcinsel aşka olan göndermeleri halen hatırlıyoruz. Bu konu sizi rahatsız ediyor mu?" sorusu soruldu.

"ÇOK CESURCA BİR HAREKETTİ"

Ünlü sanatçı Emel Müftüoğlu samimi açıklamarına şu şekilde devam etti; Korkuyorum bizim dönemimizde çok cesurca bir hareketti. Bu klibin hikayesini defalarca anlattım; aslında çok bilinçli yapılmış bir mizansen değildi. Her şey çok tesadüftü ama öyle denk geldi. Hayır beni rahatsız etmiyor. Benim cinsel yönelimim Allah ile benim aramdadır. Bu sorumluluk bana aittir. Cinsel yönelimim ne olursa olsun açıklamaktan hiçbir zaman çekinmezdim. Klibin enteresan bir hikayesi var. Yine yapar mıyım bilmiyorum ama yaptığıma pişman mıyım? Değilim. Hayatın içinden bir hikayedir sonuçta.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR