Emre Tyler Mays cinayetinde kahreden detaylar!
Emre Tyler Mays... Henüz 17 yaşındaydı. Ağabeyiyle kavga edip yaralandığı iddiasıyla Şişli Etfal Hastanesi'ne götürülmüştü. Ambulanstan indirilirken kendisini başkasıyla karıştıran Akın Kutlu tarafından bıçaklanarak öldürüldü. O sırada yanında olan annesi Figen Mays dün cenaze töreninde konuştu: "Son sözü anne oldu. Bıçaklandı. Anne, anne diye bağırdı."
GÜNDEM , 09 Ocak 2020 Perşembe, 09:14
Emre Tyler Mays cinayetinde kahreden detaylar!

İstanbul Göktürk'te ailesiyle birlikte yaşayan Emre Tyler Mays (17), iddiaya göre ortak kullandıkları lüks spor otomobil nedeniyle ağabeyi Sinan ile tartıştı. Kavga eden iki kardeşten Emre'nin burnu kırıldı. Ambulansla Gaziosmanpaşa'daki Taksim İlkyardım Hastanesi'ne doğru yola çıkarılan Emre, acil servisteki yoğunluk nedeniyle Şişli Etfal Hastanesi'ne götürüldü. Aynı saatlerde polise Kağıthane, Galata Deresi Caddesi 27 numara önünden de kavga ihbarı geldi. Kavgada başından yaralanan Gazi Kutlu ve oğlu Davut Kutlu Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

'BATUHAN SANDIM'

Emre, saat 00.30 sıralarında ambulanstan sedyeyle indirildiği sırada annesinin gözleri önünde Akın Kutlu'nun (22) bıçaklı saldırısına uğradı. Ağır yaralanan Emre Tyler Mays, hemen acil servise alındı ancak kurtarılamadı. Saldırgan polis tarafından hastane bahçesinde suç aleti bıçakla yakalandı. Kutlu ifadesinde, "Kağıthane'de bir restoranımız var dayımlarla ortak işlettiğimiz. Restoranın telif ve marka hakkı ile ilgili alacak-verecek meselesi oluştu. Bu sorunu konuşmak için buluşmamızda kavga çıktı. Babam ve kardeşlerim yaralanınca Şişli Etfal'e gittik. Babamın başı kanıyordu, kardeşim de öyleydi. Bu nedenle çok öfkeliydim. Hava almak için acil önüne çıktım. Ambulans geldi, sedyeyle birini indiriyorlardı. İndirilen kişiyi kavga ettiklerimizden Batuhan'a benzettim. Bu nedenle yanımda taşıdığım bıçağı çıkararak sapladım" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR