En büyük kozu Burak!
Performansıyla kendisine hayran bıraktıran Burak Kapacak, Adanaspor maçında teknik direktör Yalçın Koşukavak'ın en güvendiği isim. Koşukavak genç futbolcusuna yapması gerekenleri söylerken, kendisine güvendiğini deklare etti.
BURSASPOR , 29 Kasım 2019 Cuma, 08:35
En büyük kozu Burak!

Yeşil Beyazlılar'da Yalçın Koşukavak'ın tüm planları, genç futbolcusunun üzerine kurulu.

HER HAFTA ÜSTÜNE KOYUYOR

Bursaspor yarın Adanaspor ile oynayacağı maçın hazırlıkları sürerken teknik direktör Yalçın Koşukavak ilk 11'de oynatacağı futbolcuları şekillendirmeye çalışıyor. Genç teknik adam, bazı oyuncularının performanslarında yaşanan düşüş üzerine geniş kadroda alternatifler yaratma üzerinde duruyor. Koşukavak'ın kadroda en güvendiği oyuncuların başında ise Burak Kapacak geliyor. Sezon başından bu yana her hafta üstüne koyarak oynayan 19 yaşındaki futbolcu Adanaspor karşısında da Yalçın Koşukavak'ın en büyük kozu olacak.

SOLDA BAŞLAMASI PLANLANIYOR

Teknik direktör Yalçın Koşukavak zorlu mücadele öncesi oyuncusunun sergilediği bu performanstan hayli memnun. Ligde henüz fileleri havalandıramasa bile yaptığı üç asistle takımın bu alanda en iyi yüzdesine sahip genç krampon gol yollarındaki şanssızlığını kırmak istiyor. Geçen hafta sol kanatta maça başlayan Burak Kapacak'ın yine aynı bölgede forma giyip takımın ofans hattına katkı yapması planlanıyor. Bursaspor'un kilit ismi haline gelen Burak Kapacak bu sezon ligde 9 maçta forma giyerken 729 dakika sahada kaldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR