Erikli yeni tasarım ürünleri ile raflarda
Özel tasarım ürünler sektörlerin etkili stratejileri arasında yer alırken, Erikli yeni tasarım serisi ERİKLİxSUDI ETUZ ile yeni bir hikaye sunuyor.
BURSA , 04 Mayıs 2020 Pazartesi, 14:06
Erikli yeni tasarım ürünleri ile raflarda

Erikli'nin ilk özel tasarım projesi ERİKLİxSUDI ETUZ serisinde, Erikli cam şişeleri Sudi Etuz markasının çizgileriyle buluştu. Markanın ödüllü tasarımcısı Şansım Adalı gözünden Erikli'nin lezzet hikayesinin anlatıldığı 3 farklı tasarımla giydirilen Erikli şişeleri, suyun dinamizmini ve coşkusunu yansıtan tül motifleri ve büyüleyici renklere yer veriyor.

Uludağ'ın zirvesinden gelen eşsiz Erikli lezzetinin, yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı tarafından tasarlanan özel serisi: ERİKLİxSUDI ETUZ Limited Edition şişeler, zirvenin rengi olan "Mavi" ile Erikli'nin kaynaklarına ev sahibi yapan Uludağ'ın zirvesini simgelerken, erguvanların rengi "Pembe" doğanın el değmemiş saflığını, uyumun ve canlılığın rengi "Turuncu" ise damaklarda bıraktığı eşşiz lezzeti betimliyor. Koleksiyoner tüketiciler için değerli bir parça niteliği taşıyacak olan sınırlı sayıda üretilen ERİKLİxSUDI ETUZ serisi, Nisan ayı itibarıyla belirli marketlerde yerini almaya başladı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR