Eriksen'den ilk mesaj: Bana neler olduğunu bilmek istiyorum
EURO 2020 B Grubu'nda oynanan Danimarka-Finlandiya maçında kalbi tekleyen, takım arkadaşı Kjaer ve sağlık görevlilerinin müdahalesinin ardından hayata dönen Christian Eriksen'den ilk açıklama geldi. Eriksen, "Desteklerinizden ötürü teşekkür ediyorum. Kendimi iyi hissediyorum ve hiçbir şeyden vazgeçmedim. Tabii önce bana neler olduğunu bilmek istiyorum" ifadelerini kullandı.
SPOR , 14 Haziran 2021 Pazartesi, 12:01
Eriksen'den ilk mesaj: Bana neler olduğunu bilmek istiyorum

Danimarka-Finlandinya maçında kalbi durup yere yığılan Eriksen, gün gün sağlığına kavuşuyor. Eriksen, kendisine destek olanlara ve mesaj gönderenlere teşekkür etti. Danimarkalı yıldız, "Desteklerinizden ötürü hepinize teşekkür ediyorum. Kendimi daha iyi hissediyorum ve hiçbir şeyden vazgeçmedim. Tabii önce ne olduğunu anlamak istiyorum" diye konuştu.

"NEFES ALMIYORDU"

Danimarka doktoru Martin Boesen dünyanın endişeyle izlediği o anları şöyle anlattı: O yere yığılınca hemen bizi çağırdılar. Bilincini kaybetmişti. Yanına gittiğimde nefes alıyordu, nabzını hissediyordum. Sonrasında durum değişti. Herkesin gördüğü gibi kalp masajı yapmak zorunda kaldık. Sağlık ekibi olarak hemen harekete geçerek hızlı müdahalede bulunmamız Christian'ı yeniden hayata döndürdü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR