Erol Bulut: 'Konuşmam uzun olmayacak, ne dediysem...'
Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Erzurumspor'u 3-0 yendikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.
SPOR , 11 Ocak 2021 Pazartesi, 19:35
Erol Bulut: 'Konuşmam uzun olmayacak, ne dediysem...'

Erol Bulut, Erzurumspor maçının ardından yayıncı kuruluşa kısa bir konuşma yaptı.

Yayıncı kuruluşa konuşan Bulut, "Konuşmam uzun olmayacak, maçtan önce ne dediysem onların devamı zaten. Buraya da kurallara uymamız gerektiği için geldik. Futbolcularımı performanslarından dolayı tek tek tebrik ediyorum. Galibiyetimizi büyük Fenerbahçe taraftarına armağan ediyoruz." dedi.

Bulut, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, saha şartlarının zor olduğunu bir maç oynadıklarını ifade etti.

Hava şartlarının daha uygun olduğunu belirten Bulut, "Hava şartları normal olmasa da yine de Erzurum'a baktığımız zaman daha soğuk hava oluyordu. Bugün 4-5 derecede oynadık. Hava şartları iyiydi ama zemin biraz istediğimiz gibi değildi." dedi.
İlk yarıda iyi bir oyun ortaya koyamadıklarını ifade eden Bulut, "İlk yarıda oyunumuzu tam anlamıyla sahaya yansıtamasak da yakaladığımız pozisyonları değerlendirmeye çalıştık ve birini değerlendirdik. İkinci yarıda oyunu istediğimiz şekilde gerçekleştirdik. Daha baskılı oynamaya çalıştık ve nitekim 2 ve 3. golleri atmış olduk." diye konuştu.

Bulut, rakibe pozisyon vermeden oynadıklarını anlatarak, "Kalemizde hemen hemen hiç pozisyon vermeden oynadık. Erzurum'un zeminine karşı biraz farklı bir oyun olması gerekiyordu. Akıllı oyun ve 3 puan. Galip gelerek 3 puanlar devam ettiğimiz için mutluyuz. Futbolcularımın hepsini tek tek tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR