Eski basketbolcu Marko Jaric, Survivor'a konuk oldu
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor'ı düzenlediği Dominik'te efsane bir ismi konuk etti. Ünlü model Adriana Lima'yla 5 yıl evli kalan eski basketbolcu Marko Jaric'le bir araya gelen Ilıcalı, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.
MAGAZİN , 05 Nisan 2021 Pazartesi, 13:00
Eski basketbolcu Marko Jaric, Survivor'a konuk oldu

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor'ı düzenlediği Dominik'te efsane bir ismi konuk etti. Ünlü model Adriana Lima'yla 5 yıl evli kalan eski basketbolcu Marko Jaric'le bir araya gelen Ilıcalı, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, ünlü arkadaşlarıyla yaptığı sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini ekledi. Fenerbahçeliliği ile bilinen ve aynı zamanda Hollanda Eredivisie ekiplerinden Fortuna Sittard'ın sahibi olan Ilıcalı, eski NBA oyuncusu ve Avrupa basketbolunun önemli isimlerinden Marko Jaric'i Dominik'te ağırladı.

İki ünlü isim, çocuklarıyla birlikte tekne turu yaparken Acun Ilıcalı bu anları sosyal medya hesabından paylaştı.Marko Jaric basketbolculuğunun yanı sıra, ünlü model Adriana Lima ile yaşadığı evlilikle de gündemden düşmemişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR