Fenerbahçe'de tarihi divan kurulu toplantısı!
Pandemi nedeniyle yüksek divan kurulu toplantısını erteleme hakkı bulunan F.Bahçe Yönetimi yine de bu süreçte üyelerini bilgilendirme ve onları dinleme amacıyla bu önemli buluşmayı 'online' olarak gerçekleştirme kararı aldı. Kulüp, yaşlı üyelerin toplantıya katılabilmesi için gerekli altyapıyı hazırladı.
SPOR , 15 Mayıs 2020 Cuma, 09:12
Fenerbahçe'de tarihi divan kurulu toplantısı!

Fenerbahçe Kulübü bugün tarihinde bir ilki gerçekleştirecek... Sarı lacivertliler, koronavirüs pandemisi nedeniyle yüksek divan kurulu toplantısını online olarak gerçekleştirecek. Yasal olarak bu toplantıyı ileri bir tarihe erteleme imkanı olmasına rağmen, bu süreçte yüksek divan kurulu üyelerini bilgiden mahrum bırakmamak ve onların tecrübelerinden faydalanıp görüşlerini almak için bu yöntemi seçtiklerini belirten yöneticiler, 20 gün süren yoğun bir çalışmanın sonra tüm altyapıyı hazır hale getirdiler. Bu tarihi toplantı bugün saat 14.00'te başlayacak, 17.00'ye kadar sürecek.

Veda Küçük evden yönetecek

Divan Başkanı Vefa Küçük toplantıyı evinden yönetecek. Küçük'ün, kulübün kuruluş yıldönümü, 23 Nisan Bayramı ve salgın günlerinde F.Bahçe'nin aldığı önlemler hakkında konuşacağı öğrenildi. Daha sonra Yönetim Kurulu Üyesi Burak Kızılhan faaliyet raporunu okuyacak. Saatler 16.00'yı gösterdiğinde Başkan Ali Koç hem gündeme dair açıklamalarda bulunacak hem de üyelerin sorularına yanıt verecek. Hem Kızılhan hem de Koç konuşmalarını, Ülker Stadı 1907 Tribünü'ne kurulacak platformda gerçekleştirecek. Toplantı Fenerbahçe Televizyonu ve YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR