Fenerbahçe, Sevilla'dan Oussame Idrissi'yi transfer ediyor
Fenerbahçe ile Sevilla arasında Oussame Idrissi'nin kiralanması konusunda büyük ölçüde anlaşma sağlandığı öğrenildi. Bright Osayi-Samuel için QPR ile orta yol bulunmazsa, Idrissi'ye imza attırılması bekleniyor.
SPOR , 22 Ocak 2021 Cuma, 11:27
Fenerbahçe, Sevilla'dan Oussame Idrissi'yi transfer ediyor

Fenerbahçe, Diego Perotti'nin sakatlığı sonrası kanat transferine yönelmişti. Yönetim, bu işi uzatmadan bitirmek istiyor. İlk plan, yeni sezon için anlaşma sağlanan Bright Osayi-Samuel'in bonservisini şimdi almaktı.

Ancak kapıyı 750 bin Pound'dan açan İngiliz ekibi, Fenerbahçe'nin 400 bin Pound'luk teklifine inmedi. Sarı-Lacivertliler de hemen B planını devreye sokarak Sevilla'lı Oussame İdrissi'ye yöneldi.

24 yaşındaki kanat oyuncusunun sezon sonuna kadar kiralanması için tarafların büyük ölçüde anlaşma sağladıkları kaydedildi. Sözleşmede satın alma opsiyonu bulunacağı ancak bunun zorunlu olmayacağı öğrenildi. Sevilla'da istediği kadar süre alamayan İdrissi de Sarı-Lacivertliler'e yeşil ışık yaktı. Eğer QPR ile yapılacak son görüşmeden de sonuç çıkmazsa, Faslı yıldızın İstanbul'a gelerek imzayı atacağı belirtildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR