Fernandez'te işlem tamam
Yeşil Beyazlılar, kadrosuna katmak istediği Augusto Fernandez ile her konuda anlaşmaya vardı.
BURSASPOR , 27 Temmuz 2012 Cuma, 09:19
Fernandez'te işlem tamam

Tolgay ATAOKAY

 

Timsah, Velez Sarsfield ile bonservis konusunda anlaşma sağlamak için temaslarda bulunuyor. Görüşmelerin tıkanması durumu göze alınarak Derek Boateng’e de ikinci teklif gönderildi.

Orta alana hücum özelliği olan ve bire birde etkili bir futbolcu isteyen Bursaspor, Augusto Fernandez transferinde mutlu sona ulaşmak için çalışmalarını sürdürüyor. Yeşil Beyazlılar’a Pablo Batalla ve Sebastian Pinto’yu kazandıran menajer Suzan Naguf’un sürdürdüğü görüşmelerde Arjantinli futbolcu ile anlaşma sağlanıldığı belirtildi.


FERNANDEZ TAMAM
Suzan Naguf Bursa Hakimiyet’e  yaptığı açıklamada; “Fernandez ile anlaşıldı. Sadece küçük bir iki pürüz var. Onlar da aşılmayacak sorunlar değil. Fernandez Bursaspor’a transfer olmak istiyor” ifadesini kullandı. Naguf, Velez Sarsfield ile görüşmelerin devam ettiğini sözlerine ekledi.


PAZARLIK DEVAM EDİYOR
Menajer Naguf; “Futbolcu ile anlaştık, ancak bonservis ile ilgili temaslarda bulunuyoruz. En kısa zamanda transferi sonlandırmak için çalışmalarımız sürüyor. Velez Sarsfield’ın yöneticileriyle görüşmelerde bulunuyoruz. Bonservis pazarlığı devam ediyor”  açıklamasını yaptı.


BOATENG BEKLEMEDE
Bu arada Bursaspor, Fernandez transferinde görüşmelerin tıkanması durumunda Derek Boateng’i hazırda bekletiyor. Ganalı futbolcu için ikinci teklif de gönderilirken, arada pürüz kalmadığı öğrenildi. Fakat Başkan İbrahim Yazıcı ve Ertuğrul Sağlam’ın Fernandez’e öncelik verdiği belirtildi.  

 

  

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR