Film bitti hala öpüyor... Nefesim kesildi
Ahu Tuğba'dan bugüne kadar hiç duymadığınız itiraflar geldi. Zeki Müren ile meğer nişanlanmış. Dahası da var...
MAGAZİN , 06 Aralık 2013 Cuma, 13:29
Film bitti hala öpüyor... Nefesim kesildi

Bir dönemlerin seks sembolü olarak görülen Ahu Tuğba, Kanaltürk'te canlı yayında inanılmaz itiraflarda bulundu.

Bugüne kadar hayatıyla ilgili bilinmeyenleri ifşa eden Ahu Tuğba, Zeki Müren ile olan nişan işinin aslını da itiraf etti.

İşte canlı yayındaki ilk kez duyulan itiraflar;

*"Film bitti stop deniliyor bu öpmeye devam ediyor. Nefesim kesildi. Tokatı bastım..."

BENİ DENİZE ATSINLAR

*"Organ bağışı yaptım, organlarımı aldıktan sonra beni denize atsınlar. Hayatımda en çok sevdiğim yer deniz, okyanusun en derinine atsınlar beni... "

ÜNİVERSİTE KAPISINDA KIZINI BEKLİYOR

*Ahu Tuğba'nın 19 yaşında Angelik isminde bir kızı var. ABD'de okuyan kızına aşırı düşkün olan ünlü sanatçı, hergün onu okula götürüp, çikolata ya da dondurma ister diye sınıfın kapısında bekliyormuş.

Kızı Angelik de canlı yayına bağlanarak annesinin aşırı ilgisinin kendisini sıksa da 'işine geldiğini' itiraf etti.

AĞLATAN SORU

Kızı Angelik ünlü sanatçıya 'niye sadece babamdan çocuk yaptın, onun farkı neydi?' diye sorunca Ahu Tuğba gözyaşlarına boğuldu. Ve şunu söyledi;

-"Baban fazla iyiydi. Alkol kullanmıyordu, çok akıllıydı, çok dürüsttü, sözü sözdü..."

HAMİLEYKEN BANA DOKUNMASIN!

Kızı Angelik ise gerçek sebebin bunlar olmadığını belirterek asıl sebebi kendisi açıkladı.

-"Annem ilk babasından darbe yediği için baba özlemi ile büyüyor. İlk eşinden de darbe yiyor. Sürekli ihanete uğrayan bir kadın. Hep öyle bir kişiden evladım olsun ki ne kumar alışkanlığı ne kötü alışkanlığı olsun. En önemlisi de hamileyken bana dokunmasın demiş. Aşkın meşkin de dışında bir şefkat arıyormuş annem. Benim babam plajda bir kadın görünce havlusu bağlayan bir adam. Amerikalı biri ama çoğu kişiden ayetine suresine kadar dinine bağlı bir adam. O yüzden annem bunları gördüğü için ona laf söyletmez."

ZEKİ MÜREN NİŞANLIMDI

Ahu Tuğba, Zeki Müren ile nişan olayının aslını da anlattı. Bir dönem magazin medyasını sallayan o nişan uzun süre devam etmiş ama meğer reklammış.

*"Nişanlanmıştık onunla... Haftasonunda nişan yüzükleri takılmıştı. Leventteki evimde. İnsan olarak rahmetliyi çok seviyordum. Benim ona karşı çok büyük bir sevgim vardı. Rahmetlinin bana sevgisi vardı. O sevgiyi parayla alamazsınız.

MEĞER REKLAM NİŞANIYMIŞ

*"Onun yüzüğünü hala evimde saklıyorum. O da sakladı. Bir dergi içinde bu nişan. Senaryoydu ama birbirimize olan sıcaklığımız gerçek gibi gösterdi. Bayağı nişanlı kaldık. Yüzükler parmağımızda uzun süre kaldı. Zeki Müren kabul etseydi onunla evlenirdim."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR