Ghezzal için Beşiktaş'a kötü haber
Beşiktaş'ın şampiyonluğunun baş mimarı olan Rachid Ghezzal'ın transferinde flaş bir gelişme yaşandı. Monaco eski oyuncusu Rachid Ghezzal için kesenin ağzını açtı. Beşiktaş'ın 5 milyon Euro bonservisi gözden çıkardığı başarılı sağ kanat için Fransız ekibi, Leicester City'e 10 milyon Euro'luk teklifle gitti. Siyah-Beyazlı yönetim yapacağı toplantının ardından Ghezzal transferinde yol haritasını belirleyecek.
SPOR , 22 Mayıs 2021 Cumartesi, 11:36
Ghezzal için Beşiktaş'a kötü haber

Beşiktaş'ın sezon başında Leicester City'den kiraladığı Rachid Ghezzal, 35 resmi maçta 8 gol- 18 asistle değerini katladı. İngilizler, 28 yaşındaki Cezayirli için "Sezon sonu görüşelim" dediği için siyah-beyazlı yönetim önceki gün ilk adımı attı ancak dişli bir rakiple karşı karşıya kaldı.

Sabah'ın haberine göre Monaco eski oyuncusu için kesenin ağzını açtı. Beşiktaş'ın, 5 milyon Euro bonservisi gözden çıkardığı başarılı sağ kanat için Monaco, İngiliz ekibine 10 milyon Euro'luk teklifle gitti. Siyahbeyazlı yönetim yapacağı toplantının ardından Ghezzal transferinde yol haritasını belirleyecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR