Gülşen, Victoria's Secret meleğini adeta ezdi
Yılbaşı'nda Kıbrıs'ta sahne alan Gülşen, Hakan Yıldırım'a ait couture kıyafetiyle sahneye çıktı. Tasarım dünyaca ünlü Victoria's Secret modeli Candice Swanepoel'in daha önce giydiği kıyafetle büyük benzerlikler taşıyor. Her ne benzerlikler taşısa da, elbisenin Gülşen'e daha çok yakıştığı da su götürmez bir gerçek...
MAGAZİN , 02 Ocak 2020 Perşembe, 15:48
Gülşen, Victoria's Secret meleğini adeta ezdi

Ünlü popçu Gülşen, yılbaşında Kıbrıs'ta bir otelde sahne aldı. Yaklaşık iki saat boyunca sevilen şarkılarını seslendiren şarkıcı, 2019'a veda ederken yeni yıldan beklentilerini de sıraladı ve "Özgür, medeni, kadına, hayvanlara, çocuklara şiddetin olmadığı, adaletli bir yıl diliyorum" dedi.

Gecede Hakan Yıldırım'a ait, altın renginde bir tasarım tercih eden Gülşen, stiliyle yine hüsrana uğratmadı ve son derece şık ve seksi görünümüyle beğeni topladı. Ne var ki üzerindeki couture tasarım oldukça tanıdık... Gülşen'in kıyafeti, daha önce dünyaca ünlü model Candice Swanepoel'in bir davette giydiği, ünlü tasarımcı Christopher Esber tasarımı kıyafetle birebir benzerlikler taşıyor.

Gülşen adeta Candice'i ezdi geçti. Esber'in 2020 yaz koleksiyonuna ait tasarımı kasım ayında giyen model, Gülşen'in yanında birazcık sönük kaldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR