İki mahallenin gençleri arasında çatışma çıktı! Ölü ve yaralılar var
Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, iki mahallenin gençleri arasında çıkan silahlı çatışmada 2 kişi öldü, 8 kişi yaralandı.
GÜNDEM , 15 Haziran 2020 Pazartesi, 10:44
İki mahallenin gençleri arasında çatışma çıktı! Ölü ve yaralılar var

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, gençler arasında çıkan silahlı çatışmada 2 kişi öldü 8 kişi yaralandı.

Geriş Mahallesi'nde Otogar arkasında meydana gelen olayda edinilen bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesinden bir grup genç ile Geriş mahallesinden bir grup genç arasında dün sabah saatlerinde kavga çıktı. Kavga, çevredekilerin yardımı ile sonlanırken, akşam saatlerinde de barışmak için haberleşen gençler otogar arkasındaki zeytinlik alanda bir araya geldiler. Bu defa gençler arasındaki çıkan tartışma silahlı çatışmaya döndü.

3 KİŞİNİN DE DURUMU AĞIR

Yaklaşık 15 dakika süren çatışmada iki kişi hayatını kaybederken, 8 kişi de yaralandı. Yaralılar Burhaniye Devlet Hastanesine kaldırılırken, 4 kişi ayakta tedavi oldu. Hastaneye yatırılan 4 kişiden durumu ağır olan 3 kişi de Edremit Devlet Hastanesi'ne gönderildi.

HASTANE ÖNÜNDE SIKI ÖNLEM ALINDI

Cenazeler Burhaniye Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, polis çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. Olay ilçede gerginliğe neden oldu. Burhaniye ve Edremit Devlet Hastanelerinde acil servislerin önü, ölü ve yaralı yakınları ile dolarken, polis hastane önünde sıkı önlem aldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR