İlklere devam edeceğiz
Bursaspor’un başarılı çalıştırıcısı 3 senedir kazandıkları başarılara yenilerini eklemek istediklerini belirtirken, altyapıdan da faydalanacaklarını sözlerine ekledi.
BURSASPOR , 26 Haziran 2012 Salı, 02:06
İlklere devam edeceğiz
Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman öncesi Ertuğrul Sağlam yeni sezonun Bursaspor'a ve Türk futboluna hayırlı olmasını diledi. Başarılı teknik direktör, “İnşallah bu sezon huzur içerisinde bir yıl geçiririz. Bursaspor için geçtiğimiz sezondan çok daha iyi geçeceğini düşünüyorum. Sezon sonunda uyum sorununu aşmıştık. Bu sezon daha da iyi olacağımızı düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

TRANSFERE YOĞUNLAŞACAĞIZ

Yeni sezonda da 3 senede olduğu gibi ilklere devam edeceklerini söyleyen Sağlam, “Öncelikle Avrupa Ligi'ndeki maçları kazanmak istiyoruz. İki sezondur elde ettiğimiz tecrübeleri başarıya dönüştürmeye çalışacağız. Ligde de iyi performans ortaya koyup Bursaspor'daki ilkleri yapmaya devam edeceğiz. Bu hafta içinde transferde ciddi anlamda yoğunlaşıp 1-2 transfer yapmayı amaçlıyoruz” dedi.

ALTYAPIDAN FAYDALANACAĞIZ

Bu sezon altyapıyı ön plana çıkarmak istediklerini sözlerine ekleyen Ertuğrul Sağlam, “3 senedir altyapı konusunda güzel çalışmalar yaptık. Türkiye Şampiyonu olan takımdan 6 futbolcu davet ettik. Bir taraftan yeni başarılar elde edip, altyapıdan da birkaç oyuncuyu takıma sokmak istiyoruz. Bu sezon bu konuda ciddi emek harcayacağız” diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR