İnegölspor yaz futbol okulu başladı
Spor Toto 2. Lig takımlarından İnegölspor tarafından öğrencilerin tatil dönemlerini spor yaparak değerlendirmeleri, bir yandan da yetenekli öğrencileri keşfetme adına düzenlenen Futbol Okulu çalışmaları başladı.
SPOR , 22 Haziran 2015 Pazartesi, 09:18
İnegölspor yaz futbol okulu başladı
Kulübün Altyapı Genel Koordinatörü İrfan Kaptan, kayıtların devam ettiği ve 250 öğrencinin başvuruda bulunduğu futbol okulu açılışında şunları söyledi: "İnegölspor'da her yıl düzenlemiş olduğumuz Yaz Spor Okulu etkinlikleri bugün itibariyle programı açıklamak amacıyla bir toplantı düzenledik. Kayıtlarımız halen devam ediyor. Öğrencilerimizin bu sene katılımları oldukça fazla. Katılımdan çok memnunuz. Şuan itibariyle kayıtlar devam etmesine rağmen 250 katılım oldu. Bundan sonra gelecek olan kayıtlarımızı da düşünürsek, 300'ü bulacak herhalde. Grup hocaları kendi gruplarını aldılar.

Gruplarla ilgili bilgilendirmeyi yapacaklar. Çalışmalar Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri akşamüzeri olacak. Bu seneki okulumuz Ramazan ayına denk geldiği için akşamüstü saat 17.00'dan sonra çalışmalarımızı yapacağız. Bu dönem bir değişikliği daha uygulamaya soktuk. Bayrama kadar olan dönemde birinci dönem, Bayramdan sonra da okullar arası olan dönem ikinci dönem olmak üzere 2 dönem yapacağız. Ondan sonraki dönemde tatil bittiği ve okullar açıldığı dönem içerisinde de kış spor okullarını devreye sokacağız."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR