İrem Derici'den Lerzan Mutlu itirafı: Terbiyesizce mesajlar attım!
Şarkıcı İrem Derici, Seçkin Süngüç ve Fezi Altun'un sunduğu, YouTube'da yayınlanan 'Bize Kaldı' programına konuk oldu. Sivri dilli şarkıcı, dikkat çeken açıklamalar yaptı. Açıklamalarıyla ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen popçu, dikkat çekici açıklamalar yaptı.
MAGAZİN , 27 Ekim 2021 Çarşamba, 12:48
İrem Derici'den Lerzan Mutlu itirafı: Terbiyesizce mesajlar attım!

Şarkıcı İrem Derici, Instagram canlı yayınında '10 milyon liram olsa müziği bırakırım' demesiyle ilgili, "IBAN paylaştım. Millet takır takır para yollamaya başladı" ifadelerini kullandı.

"25 BİN LİRA YOLLAYAN OLDU"

Ünlü popçu, "Üç gün boyunca asistanımla oturduk paraları iade ettik. 25 bin lira yollayan oldu. Sonradan o kişinin niyeti ortaya çıktı. Çok beğeniyormuş falan" şeklinde konuştu.

"Ben ona geri gönderiyorum parayı, o bana tekrar atıyor. Muhasebecimi aradım, hesabımı kapattık sonra" diyen Derici, herkese paralarını geri gönderdiklerini söyledi.

"LERZAN'DAN ÖZÜR DİLEDİM"

İrem Derici, "30 Haziran akşamı evde küçük bir flörtüm oldu. Müziği biraz açmışım. Öyle saçma sapan bir hoparlörüm var ki, şarjı dolunca kendini tekrar açıyor. Bir açılmış, hoparlörden müzik sabah 7'ye kadar bangır bangır. Sızmışım duymadım" dedi.

34 yaşındaki şarkıcı, "Sabah bir kalktım, (Lerzan Mutlu'nun paylaşımlarıyla) Türkiye çalkalanıyor. Uyku sersemi Lerzan'a bayağı terbiyesizce mesajlar attım, ona rağmen beni affetti. Kendisinden özür diledim" açıklamasını yaptı.

"BİR ARA MANİTALAŞMIŞTIK"

İrem Derici'nin diğer açıklamaları şöyle:

"Bir dönem genç bir şarkıcıyla birlikteydim. İsmi hiç duyulmadı. Biraz jenerasyon farkı vardı. Bir tık büyük kaldım. 'Olmayacak duaya amin demeyelim' dedim. Arkadaş kaldık."

"Benim hayatımdan bir kere çıkan, bir daha giremez. Seninle de (program sunucusu Seçkin Süngüç) bir ara manitalaşmıştık, aradan birkaç ay geçti."

Öte yandan estetik haberleriyle sık sık adından söz ettiren şarkıcı, konuk olduğu programda, dudağı dışında her yerinde estetik olduğunu da itiraf etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR