İşi şansa bırakma
Bursaspor, UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında Vojvodina ile karşı karşıya geliyor. Yeşil Beyazlılar saat 21.00’de başlayacak ve Karadjodje Stadı’nda oynanacak maçtan iyi bir sonuç almak istiyor.
BURSASPOR , 01 Ağustos 2013 Perşembe, 08:46
İşi şansa bırakma

Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında Sırbistan’ın Vojvodina takımıyla karşılaşacak olan Bursaspor, sezonu açıyor. Karadjodje Stadı’nda oynanacak mücadele saat 21.00’de başlayacak ve Bursaspor TV’den naklen yayınlanacak. Mücadeleyi İskoçya Futbol Federasyonu’ndan Steven McLean yönetecek. McLean'ın yardımcılarını Derek Rose ve Alastair Mather yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Paul Robertson olacak.

KARAMAN’IN İLK AVRUPA MAÇI

Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, kariyerindeki ilk Avrupa Kupası deneyimini yaşayacak. Ayrıca Yeşil Beyazlılar’ın bu sezon renklerine kattığı Sebastien Frey, Renato Civelli, Taye Taiwo, Şamil Çinaz ve Yasin Pehlivan da ilk resmi maçına çıkacak. Bursaspor'da Vojvodina maçı öncesi cezalı Basser ve Musa ile sakatlığı devam eden Ozan İpek dışında eksik futbolcu bulunmuyor.

29. Avrupa sınavı

Bursaspor, Vojvodina maçıyla birlikte Avrupa'da 29. maçına çıkacak. Yeşil Beyazlı ekip bu karşılaşmalarda 10 galibiyet, 13 mağlubiyet alırken, 5 karşılaşmada ise eşitliği bozamadı.

Maç BS TV’de

Bursaspor’un Vojvodina ile oynayacağı karşılaşmayı Bursaspor TV yayınlayacak. Kulübün resmi internet sitesi maçın 21.00’den itibaren naklen yayınlanacağını duyurdu.

Avrupa yürüyüşü AS TV’de

Bursaspor'un Vojvodina ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçının tüm ayrıntıları karşılaşma öncesi ve sonrasında yapılacak canlı yayınlarla AS TV'de olacak. Bursa'daki yayında Erdinç Sülün, Levent Batur ile Sırbistan'daki yayında ise Sönmez Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy Timsah'ın Vojvodina maçına ilişkin tüm detayları saat 20.30 ve 22.50’de başlayacak programlarla izleyicilere aktaracak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR