Jennifer Lopez'den olay cevap! 'Birçok şey libidomu yükseltir'
Bir dergiye samimi açıklamalarda bulunan dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez, "Para libidonuzu yükseltir mi?" sorusuna "Birçok şey yükseltir ama para bunlardan biri değil" cevabını verdi.
GÜNDEM , 04 Mart 2020 Çarşamba, 10:15
Jennifer Lopez'den olay cevap! 'Birçok şey libidomu yükseltir'

Sahne şovları ve muhteşem sesiyle yıllara damga vuran dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, cesur açıklamalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Lopez, son olarak cinsel hayatıyla ilgili bir soruya cevap verdi.

"BİRÇOK ŞEY LİBİDOMU YÜKSELTİR"

Glamour dergisine konuşan Latin yıldız Jennifer Lopez, "Para, libidonuzu yükseltir mi?" sorusuna gülerek, "Birçok şey libidomu yükseltir ama para bunlardan biri değil. Fakat severim. Beni harekete geçirir mi bilemem ancak bazı şeyleri kolaylaştırdığı kesin" cevabını verdi.

"ADAY GÖSTERİLMEYİNCE ÜZÜLDÜM"

Oprah Winfrey'in moderatörlüğünü üstlendiği bir sohbet etkinliğine konuk olan Lopez, en iyi kadın oyuncu dalında Oscar'a aday gösterilmemesine çok üzüldüğünü söyleyerek şunları anlatmıştı: "Üzüldüm... Biraz üzüldüm... Film hakkında çok fazla makale vardı. Kariyerimde hiç olmadığı kadar iyi eleştiri aldım. Ayrıca birçok kez "Oscar'a aday gösterilecek, bu olacak. Olmazsa çılgınsınız' şeklinde yorumlar duydum."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR