Kaan Tangöze-Kıvılcım Ural çiftinin maske kavgası!
Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve eşi Kıvılcım Ural'ın Bodrum tatili tatsız bitti. Corona virüs nedeniyle tüm sağlık tedbirlerini alan Ural, eşinin maske takmadan yürüyüşe çıkmasına sinirlenerek İstanbul'a döndü.
MAGAZİN , 24 Ağustos 2020 Pazartesi, 08:57
Kaan Tangöze-Kıvılcım Ural çiftinin maske kavgası!

Posta'nın haberine göre; Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze evliliğinde 'maske krizi' çıktı. Bodrum Gündoğan'daki evlerinde kalan çiftin tatili tatsız sona erdi. Pandemi nedeniyle endişeli olan Ural, tüm sağlık tedbirlerini aldı. Evine misafir kabul etmeyen Ural, plaja inmeyi de tercih etmedi. Yakın çevresine "Ben de panik atak var. 'Burada virüs kaparız' düşüncesi yüzünden atak geçirebilirim" diyen Ural'ı eşinin maske ihmali ise çılgına döndürdü.

EŞİNE KIZDI, İSTANBUL'A DÖNDÜ

Kaan Tangöze'nin gece yürüyüşüne çıkacakları sırada maske takmadığını gören Ural, eşine 'Kızımı ve beni riske atmaya hakkın yok' diyerek sitem etti. Tangöze'nin umursamaz tavırlarını sürdürmesi üzerine eşyalarını toplayan Ural, kızını da yanına alarak İstanbul'a döndü. İki gün daha Bodrum'da kalan Kaan Tangöze ise eski eşi Seçkin Piriler'den olan oğulları Volkan ve Hakan ile vakit geçirdi. Ardından İstanbul'a gitti.

Birkaç ay önce MilyonFest Online Sohbetleri'nin konuğu olan Kıvılcım Ural, pandemi süreciyle ilgili; kendi yemeklerini yemekten sıkıldığını belirtmiş ve "Başkalarının yaptıklarını tatmayı özledim. Evde kaldığım bu dönem, benim için bir okul... Eskiden ev işlerinde bana yardım eden birkaç kişi vardı, şimdi hiçbiri yok" diye konuşmuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR