Kan donduran olay! Ölen kızlarının cesedini 11 gün evde sakladılar ve...
İngiltere'de yaşayan Fieldsend ailesi 7 yaşındaki kızlarını hastalıktan dolayı kaybettiler. Kızlarının cesedini morga vermek istemeyen aile tam 11 gün onu evde sakladılar.
DÜNYA , 12 Mayıs 2017 Cuma, 13:02
Kan donduran olay! Ölen kızlarının cesedini 11 gün evde sakladılar ve...

İngiltere'de yaşyan James ve İlse Fieldsend, kızları 7 yaşındaki Georgia ile Mısır tatiline çıktılar. Tatilde her şey yolunda giderken Georgia aniden hastalandı ve hemen hastaneye götürdüler. Yoğun bakıma alan küçük kızda beyin anevrizması olmuştu.

Daily Mail'in haberine göre Mısır'dan alıp İngiltere'de Londra'nın ünlü hastanelerden birine götürdüler ancak küçük kız kurtarılamadı.

Fieldsend çifti küçük kızlarının organlarını bağışladılar altı kişi bu organ bağışından faydalandı. Organ bağışının ardından kızlarının cesedini eve getiren çift kızlarının ölüsüne en güzel elbiselerini ve ayakkabılarını giydirdiler ve odasına yatırdılar. Kızları sanki ölmemiş gibi her gün odasına gidip uyuması için yaptıkları gibi ona masallar okudular.

Anna İlse yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Yüzü beyazladı, saçlarını yıkadım, ellerine losyonla masaj yaptım. Cenazeden bir gün önce onu kendi yatağımıza taşıdık, cenaze günü ben ve eşim soyunduk. Onun tenini son kez hissetmek istiyorduk. Sonra tabuta birlikte yerleştirdik. Cenazeyi yakmak için krematoryuma götürülürken onu son kez öptük. Bizim veda etmemizin yolu bu oldu, o morga değil bize aitti"

2013 yılına yaşanan bu olay İlse Fieldsend'in yıllar sonra İngiliz medyasına yaptığı itirafla ortaya çıktı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR