Katil zanlısının eşi babasının evine yerleşti
Muğla'da Pınar Gültekin cinayetine ilişkin soruşturma devam ederken, katil zanlısı Cemal Metin Avcı'nın eşi de olaydan sonra kocasıyla birlikte yaşadığı evden ayrılarak ailesinin yanına yerleşti. Şimdi o da perişan.
GÜNDEM , 29 Temmuz 2020 Çarşamba, 14:16
Katil zanlısının eşi babasının evine yerleşti

Türkiye'nin ciğerini sızlatan cinayetten en çok etkilenenlerden biriydi belki de. Hayat arkadaşının, oğlunun babasının bir kadını hayattan koparması, Cemal Metin Avcı'nın Eşini de derinden yaraladı.

Psikolojik destek almaya başlayan kadın, belediyedeki işinden de izin aldı. Kız kardeşi ve annesinin desteğiyle 3.5 yaşındaki kızıyla birlikte süreci atlatmaya çalışıyor.

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre; katil zanlısı Cemal Metin Avcı'nın eşi de, olaydan sonra kocasıyla birlikte yaşadığı evden ayrılarak ailesinin yanına yerleşti.

Kan donduran cinayetin ikinci mağduru kadın, yaşadığı üzüntü ve stresi yakınlarına, "Balkona bile çıkamıyorum" diyerek ifade etti.

Katil zanlısı Cemal Metin Avcı, 27 yaşındaki Pınar Gültekin'i hunharca katletmiş, cinayetin ardından sorguda suçunu itiraf ederek "Canavarca hisle adam öldürmek' suçundan tutuklanmıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR