Kayıp kız ölü bulundu
Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde, 3 gün önce kaybolduğu bildirilen Berivan Taşdemir (8) isimli kız çocuğu ölü olarak bulundu.
GÜNDEM , 07 Mayıs 2012 Pazartesi, 10:31
Kayıp kız ölü bulundu
3 Mayıs Perşembe günü saat 18.00'de evden çıkan 8 yaşındaki küçük Berivan, evlerinin yakınından geçen Yukarı Taşlıçay Deresi civarında oynarken aniden gözlerden kayboldu. Küçük Berivan, gece de eve dönmeyince ailesi tarafından İlçe Emniyet Amirliği'ne kayıp bildiriminde bulunuldular. Küçük Berivan'ın dereye düşme ihtimalini göz önünde bulunduran polis, Ağrı İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'ne haber verdi.

AFAD'dan gelen 6 kişilik arama ekibinin derede yaptığı aramalarda küçük Berivan'a ait bir iz bulunamadı. Derenin Murat Nehri ile birleşmesi nedeniyle burada da aramaçalışmaları başlatıldı. Yapılan arama çalışmalarında Taşlıçay ilçesine 15 kilometre uzaklıktaki Üç Evler ve Geçit Alan köyü arasında küçük Berivan'ın cesedine rastlanıldı.

Olay yerinde Ağrı Cumhuriyet Savcısı'nın incelemelerinin ardından, küçük Berivan'ın cesedi ambulans ile Ağrı Devlet Hastanesi'ne gönderdi.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR