Kayserispor'da Bilal Başaçıkoğlu serbest kaldı
Süper Lig ekibi İstiklal Mobilya Kayserispor'da Bilal Başaçıkoğlu sarı kırmızılı kulüpten ayrıldığını duyurdu. Bilal Başaçıkoğlu'nun ardından Kayserispor'da bu sezon yaşanan ayrılık sayısı 5 oldu.
SPOR , 10 Aralık 2019 Salı, 21:44
Kayserispor'da Bilal Başaçıkoğlu serbest kaldı

24 yaşındaki futbolcu ayrılığı sosyal medya hesabından duyururken, taraftarlara veda etti. İşte Bilal Başaçıkoğlu'nun açıklaması:

"Kulüp için elimden gelen her şeyi yaptım. Ta ki artık kulübün benden desteğini çektiğini hissedene kadar. Doğruluğu hatta bir kaynağı dahi olmayan haberlerle suçlandım. Dışarı yansımayan birçok olumsuz gelişme durumu bu noktaya getirdi. Kulüp bu durumdayken bu olumsuzluklardan bahsetmek istemem, kendime yakıştıramam. Her iki taraf adına da bir son olması en doğrusu diye düşünüyorum. Kayseri'de hayat boyu görüşeceğim birçok arkadaşlık edindim. Kayseri şehri benim için hep özel kalacak, aynı şekilde taraftar da.. Oyuncular gelir, gider her zaman kulüp ve arma baki kalır. Bu köklü ve güzide kulüp bir ivmeyi yakalayacak ve yukarıya tırmanmayı başaracaktır. Bu şehir ve bu taraftar daha güzel günleri hak ediyor. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Hoşça kalın.."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR