Kızı Zehra'ya öfkesi dinmiyor
17 yaşındaki Zehra'yı gece gezmesi ve özel hayatı konusunda birçok kez uyaran Kaya Çilingiroğlu, bu kez kızına çok öfkeli. Ünlü işadamı, tüm eğlence mekanlarına 'Zehra'yı içeri almayacaksınız' emri verdi!..
MAGAZİN , 01 Mayıs 2015 Cuma, 09:34
Kızı Zehra'ya öfkesi dinmiyor
Geçtiğimiz gece sabaha kadar Nişantaşı'ndaki Sess Bar'da eğlenen ardından da Kuruçeşme'deki bir benzincide sevgilisiyle buluşan Zehra Çilingiroğlu, babasını çıldırttı. Kızının annesi Hülya Avşar ve kendisinden habersiz dışarıya çıktığını söyleyen Çilingiroğlu, ekledi: "Gece yarısı aradığımda bana evde olduğunu söyledi. Ona doğumgünü hediyesi olarak araba alacaktım ama vazgeçtim Bu ona ceza olsun."

MEKANA DA ÖFKELİ

Eski eşi Avşar'a da çok kızan Kaya Çilingiroğlu, resti çekti. "Bundan sonra Hülya olmadığında Zehra bende kalacak" diyen ünlü işadamının hedefindeki bir diğer kişi ise Sess Bar'daki kapı güvenliğiydi. "Buradan Emniyet'e sesleniyorum; 17 yaşındaki bir kızı o saatte nasıl içeri alırlar?" diyen Kaya Çilingiroğlu, bir de öneri sundu:

ESKİ EŞLER KAPIŞTI

"Alkollü mekanlara giriş yaşı 18 değil 21 olmalı. Zaten ben her yeri arayıp Zehra'yı içeri almamalarını söyledim." Bu arada dedikodulara göre işadamı, Hülya Avşar'la sert bir şekilde tartıştı.

Daha önce de Avşar'ın kardeşi Helin'in gece gezmeleri yüzünden kavga eden eski eşler, yine kapıştı. İddialara göre 17 yaşındaki Zehra'yı bir süre göz hapsinde tutacak olan öfkeli baba, kızına da bir dizi yasaklar getirecek!

EĞLENCE FASLI BİTTİ

17 yaşındaki Zehra, geçtiğimiz gece belki de yalnız başına son eğlence turuna çıktı. Kızının kendisine yalan söyleyip sabaha kadar eğlenmesine çok öfkelenen Kaya Çilingiroğlu, İstanbul'daki tüm popüler mekan yetkililerini telefonla arayıp "Zehra'yı bundan sonra yanında ben ya da annesi olmadan içeri almayacaksınız" talimatı verdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR