Küçükbakırcı'dan Bursa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Dinçer'e ziyaret
Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, Bursa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Gökhan Dinçer'i ziyaret etti.
BURSA'DA SPOR , 27 Mayıs 2021 Perşembe, 15:32
Küçükbakırcı'dan Bursa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Dinçer'e ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş önderliğinde Bursa'da spor yatırımları tüm hızıyla sürerken, gerçekleştirilecek organizasyonlar için de çalışmalar yoğun tempoda devam ediyor.

Bursa'yı sporun lider kenti yapma adına Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın talimatları doğrultusunda altyapı yatırımlarına ağırlık veren Büyükşehir Belediyespor, Türk sporuna yeni yetenekler kazandırmak için de faaliyetler gerçekleştiriyor.

Sportif faaliyetlerini yoğun şekilde sürdüren kulübümüz federasyonlarla da işbirliği gerçekleştiriyor.

Bu doğrultuda Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı Kulüp Başkanı Gökhan Dinçer'in konuğu oldu. Toplantıya Büyükşehir Belediyespor Başkanı Gökhan Dinçer, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Nurullah Yıldız, Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleri Dergah Alkan, Fuat Alpaslan, Yusuf Konat ve Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı katıldı.

Toplantıda bundan sonra gerçekleştirilmesi planlanan organizasyonlar hakkında fikir alışverişinde bulunulurken, Başkan Gökhan Dinçer, Büyükşehir Belediyespor'un 22 branşta Bursa ve Türk sporuna hizmet ettiğini ve bisiklet branşını da ön plana çıkarmak istediklerini söyledi. Başkan Dinçer, 'Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın talimatları doğrultusunda altyapıya büyük önem veriyoruz. Bursa ve Türkiye'ye yeni sporcular kazandırmak istiyoruz. Düzenleyeceğimiz organizasyonlarla da daha fazla kişiyi sporla buluşturmayı hedefliyoruz' dedi.

Türkiye'nin yavaş yavaş bisiklet kullanımı anlamında beklenen seviyeye gelmeye başladığını söyleyen Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı ise 'Nerede organizasyon varsa federasyon olarak yanınızdayız. Biz her türlü desteğe hazırız. Bisiklet ailesi ve federasyon bu konuda emrinizde' ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR