LeBron James Fornite ICON serisi kostümü ortaya çıktı
The King 14 Temmuz'da Fortnite'a geliyor.
TEKNOLOJİ , 14 Temmuz 2021 Çarşamba, 13:43
LeBron James Fornite ICON serisi kostümü ortaya çıktı

Fortnite Battle Royale için en çok beklenen kozmetik eklentilerden birisi çıkış yapıyor. LeBron'un oyuna ekleneceği günler öncesinden sızdırılmıştı. Chicago'da ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki büyük şehirlerde görülen, elle boyanmış duvar resimleri ilgi çekmeyi başardı ve sonrasında gelen sızıntılar da bu iddiaları doğruladı ve LeBron James Fortnite ICON serisi kozmetiklerine ekleniyor.

Epic Games tarafından tarihle ilgili bir duyuru bulunmamasına rağmen bütün ipuçları bu paketin 14 Temmuz'da çıkış yapacağını gösteriyor ve artık elimizde kostümün nasıl gözüktüğüne dair görseller bulunuyor.

Fortnite için veri madenciliği yapan ShiinaBR, The King'e ait ICON serisi kostümleri varyasyonları ile birlikte paylaştı, buna Space Jam için yapılmış özel bir modelleme de dahil. Bu da 14 Temmuz tarihini bir tesadüf olmaktan çıkarıp iyice kesinleştiriyor. Yeni Space Jam filmi de 16 Temmuz tarihinde çıkış yapacak. Diğer iki stilde LeBron James, şortlu ve tako tişörtü giyerken görülüyor ve aslan vatkalı bir ceket ve ilk olarak Chicago duvar resminde görülen taç ile yer alıyor. Benzer bir taç, bir reklam kampanyasının parçası olarak Ali "SypherPK" Hassan ve Dünya Kupası şampiyonu Kyle "Bugha" Giersdorf gibi içerik üreticilere hediye edildi.

Epic Games bir blog yazısı paylaşarak bunu duyurdu ve ardından Tweet atarak videolu bir paylaşım yaptı. Epic'in bu gönderisi hayranların Türkiye üstünde, 15 Temmuz'da saat 03.00'de içerik mağazasında bu eşyaları bulabileceğini duyurdu.

Eşyaların tam listesi ise:

LeBron James Ana Görünüm

Kralın Cevheri Sırt Süsü

Tune Squad LeBron Görünümü

Takonun Yıldızı LeBron Görünümü

Atik Aslan Kazması

Kral Kanatları Planörü

LeBron'un Etkili Saha İçi Kutlaması, Ses Kesici

Potanın Efsanesi Yükleme Ekranı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR