Maradona'nın kızı, gözyaşlarına hakim olamadı
Bir Boca Juniors maçını tribünden ilk kez babası olmadan izleyen Diego Armando Maradona'nın kızı Dalma, gözyaşlarına boğuldu.
DÜNYA , 30 Kasım 2020 Pazartesi, 18:59
Maradona'nın kızı, gözyaşlarına hakim olamadı

Arjantinli futbol efsanesi Diego Armando Maradona geçtiğimiz haftalarda hayatını kaybederken Boca Juniors'ın dünyaca ünlü stadı La Bombonera'da duygu dolu anlar yaşandı.

Boca Juniors'ın Newell's Old Boy ile oynadığı maçta La Bombonera'da Diego Maradona yoktu ama kızı Dalma Maradona her zamanki gibi oradaydı. Küçüklüğünden beri La Bombonera'daki localarında babası Diego Maradona ile maçları izleyen Dalma Maradona bu kez tek başınaydı.

Boca Juniors futbolcuları, Maradona'nın locasının önüne gidip Dalma Maradona'yı alkışlarken efsanenin 33 yaşındaki kızı oldukça duygusal anlar yaşadı. Göz yaşları içinde futbolculara teşekkür eden Dalma Maradona, maç boyunca ağlayarak karşılaşmayı takip etti.

"YIKILMIŞ DURUMDAYIM"

Sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj paylaşan Diego Armando Maradona'nın 33 yaşındaki kızı, "Ölmekten her zaman çok korkmuşumdur. Artık ölmekten korkmuyorum. Çünkü öldüğüm zaman sana yeniden kavuşacağımı ve sarılacağımı biliyorum. Seni şimdiden özledim baba. Seninle birlikte kalbimin yarısı da gitti. Seni çok seviyorum ve hayatımın sonuna kadar seni savunacağım. Yıkılmış durumdayım ama devam edeceğim. Orada beni bekle. Seni çok seviyorum. Torunun da öyle. Sensiz bir hayatın nasıl olabileceğini hayal bile edemiyorum. Yapamıyorum! Yakında görüşürüz" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR