Maskeli hırsızların inadı
Bursa'da bir iş yerine girmek için her yolu deneyen ancak başarılı olamayan maskeli hırsızlar güvenlik kameralarına yakalandı.
BURSA , 15 Mayıs 2012 Salı, 10:40
Maskeli hırsızların inadı
Edinilen bilgiye göre gece saat 03.00 sıralarında merkez Osmangazi ilçesinde bir alışveriş merkezinin önüne gelen maskeli 2 kişi, ilk önce iş yerinin telefon bağlantısını keserek alarm ikaz sisteminin cep telefonuna uyarı mesajı göndermesini engelledi. Zanlılar daha sonra iş yerinin önünde bulunan alarmı sökmeye çalıştı. Amaçlarına ulaşamayan zanlılar, koşarak iş yerinin önünden ayrıldı. Ellerinde balta ile geri gelen zanlılar, alarm kutusunu çalarak kaçtı. Tekrar geldikleri iş yerine kepenkleri kapalı olduğu için ön taraftan giremeyen hırsızlar, arkada bulunan havalandırma boşluğundan girmeye çalıştı. Havalandırmanın önündeki demir telleri koparan zanlılar, buradan da içeri giremeyince pes etti.

Sabah iş yerine geldiklerinde alarm kutusunun yerinde olmadığını gören çalışanlar polise haber verdi. Polis, maskeli iki zanlının yakalanması için çalışma başlatırken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR