Medicana Bursa'dan hizmet zincirine bir halka daha
Medicana Bursa Hastanesi, yeni açtığı Medikal Onkoloji Kliniği ile hastalara daha kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyor.
BURSA , 06 Aralık 2018 Perşembe, 08:35
Medicana Bursa'dan hizmet zincirine bir halka daha

Haber IAyşegül SEVERI

Medicana Bursa Hastanesi çağın gerektirdiği tedavileri en iyi şekilde hastalarına sunmak için çalışmaya devam ediyor. Bu amaçla hizmete yeni açılan Medikal Onkoloji Kliniği'nin açılışı ile ilgili bilgi veren Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı, "Tıbbi Onkoloji Uzmanı Doç. Nilüfer Avcı ve ekibi ile beraber Bursa halkı ve Güney Marmara'nın hizmetindeyiz. Medikal Onkoloji bölümümüz hem Bursa'ya hem de Marmara bölgesinde kanserli hastalarımıza hizmet vermek üzere tek kişilik klimalı ve televizyonludur. Ayrıca LÖDER (Lösemili Çocuklar Derneği) ile yapmış olduğumuz sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Uludağ Üniversitesi Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören çocukların yapmış olduğu resimler duvarlarını süslüyor" diye konuştu.

KALİTELİ VE KONFORLU

Kliniğin gündüz tedavi ünitesi, ayaktan hasta polikliniği ve yataklı servis olarak üç ana bölümden oluştuğunu anlatan Kozalı, "Ayaktan tedavi ünitemiz 15 kemoterapi tekli kabinden oluşmaktadır ve 22 adet kemoterapi koltuğumuz bulunmaktadır. Sosyal güvenlik kurumu anlaşmamız tamamlandı. Hem Bursa'ya hem de Güney Marmara bölgesine hayırlı olsun. 550 metrekarelik alanda 15 özel kabinimizle hizmet vereceğiz. Hastalarımız konforlu bir şekilde tedavi alacaklar" dedi. Amaçlarının hastalara kaliteli bir hizmet sunmak olduğunu aktaran Kozalı, "Hedefimiz hastalarımıza konforlu ve kaliteli bir hizmet sunabilmek, mümkün olduğunca hastalarımızı rahat ettirmek. Şu anda mevcut değil ama Hematoloji Kliniği ve Radyasyon Onkolojisi kliniklerimiz de yakında açılacak" açıklamasını yaptı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR