Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun, o iddialara yanıt verdi
Seda Sayan'ın Mehmet Ali Erbil ile ilgili iddiası sonrası Tuğba Coşkun'un söyleyecekleri merak konusu oldu. Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun, magazin muhabirlerinin konuyla ilgili soruları karşısında sinirlendi.
MAGAZİN , 18 Haziran 2021 Cuma, 21:46
Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun, o iddialara yanıt verdi

Erbil'in paylaşımına ve açıklamalarına oldukça kızan Seda Sayan, Erbil'e ağır bir suçlamada bulundu. Ünlü şovmenin evdeki hizmetlisine tecavüz ettiğini belirten Sayan, "Tuğba ile evli iken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var, bence işine bak ruhunu arındır. Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin, ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin" yazdı. Bu iddialar herkesin kanını dondururken ikili karşılıklı geri adım atarak daha sonra konuyu kapadı.

Uçankuş'un haberine göre, Tuğba Coşkun ise önceki gün Etiler'de bir AVM'de görüntülendi. Seda Sayan'ın magazin gündeminde bomba etkisi yaratan iddialarıyla ilgili konuşmak istemeyen Tuğba Coşkun, muhabirlerin soruları karşısında sinirlendi.

Coşkun, "Bu konuda hiçbir şey söylemeyeceğim, lütfen" diyerek panikle kameralardan uzaklaştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR