Mesut Özil adım adım Fenerbahçe'ye!
Fenerbahçe'nin, Arsenal ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Mesut Özil için kulübüyle anlaşmaya vardığı belirtildi. Türk asıllı Alman futbolcu da yaptığı bir paylaşımda yıllarını geçirdiği Londra'ya teşekkür etti.
SPOR , 07 Ocak 2021 Perşembe, 22:23
Mesut Özil adım adım Fenerbahçe'ye!

Fenerbahçe, sezon sonu sözleşmesi sona erecek Mesut Özil için kulübü Arsenal ile anlaşmaya vardı. Haberde Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye 3,5 yıllık imza atacağı ifade edildi.

MESUT LONDRA'YA TEŞEKKÜR ETTİ! VEDA MI?

Fenerbahçe'ye transfer olması beklenen Mesut Özil, Fenerbahçe - Alanyaspor maçının bittiği dakikalarda sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla Londra'ya teşekkür etti. Mesut Özil'in bu teşekkürü, bir veda olarak yorumlandı.

Son yıllarda Londra'daki yoksul çocuklara yemek servis edilmesi için düzenlenen bir projeye katılan Mesut Özil, bu konuyla ilgili attığı tweeetlerde şu ifadeleri kullandı:

"Son yıllarda katıldığım projelerin en güzeli. Londra'daki çocuklara bu zor zamanlarda toplam 50 bin yemek ulaştırdık. Bu projeyle gurur duyulmalı. Şef aşçımız Stefan Pappert, Parsa Sadigh ve bütün gönüllülere teşekkür ediyorum. Londra'nın bana verdiği her şey için minnettarım."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR