Meteoroloji bildirdi! Bursa'da sağanak var... (16 Mart 2020 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 16 Mart 2020 Pazartesi günü hava tahmin raporunu bildirdi. Bursa'da sabah saatlerinden itibaren hava buz keserken, sağanak akşam saatlerine kadar aralıklı şekilde etkili olmaya devam edecek. Sıcaklık ise gün içerisinde en yüksek 7 derece.
BURSA , 16 Mart 2020 Pazartesi, 08:44
Meteoroloji bildirdi! Bursa'da sağanak var... (16 Mart 2020 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Meteorolojiden alınan bilgilere göre, Bursa'da dün etkili olmaya başlayan sağanak yağış gece yer yer yüzünü gösterdi. Haftanın ilk gününde de akşam saatlerine kadar etkisini hissettirecek olan yağışla birlikte Bursa'da hava bugün buz kesiyor.

Sıcaklığın gün içerisinde en yüksek 7 derece olarak ölçülecek.

YARIN YAĞIŞ YOK, HAVA SOĞUK

Yağış haftanın ilk gününde (BUGÜN) akşam saatlerinde etkisini kaybetmeye başlıyor.

Akşam 18.00'dan sonra çok bulutlu havanın şehre hakim olacağını bildiren yetkililer, Salı günü sıcaklığın. En düşük 1 dereceye kadar düşeceğini, gün içerisinde ise parçalı bulutlu havayla birlikte güneşin sıcaklığı 8 dereceye kadar yükselteceğini bildirdi.

BU HAFTA BUZ KESECEK

Bursa'yı soğuk bir hafta bekliyor. Hava sıcaklıkları gün içerisinde cuma gününe dek 10-11 derecenin üzerine çıkmıyor.

Özellikle Çarşamba günü gece saatlerinde eksi 1'lere kadar düşen sıcaklıkla beraber gün içerisinde az yağış etkili olacak. Perşembe gününün de yağışlı geçeceğini bildiren Meteoroloji, Cuma günü ise yağış beklemezsen, havanın 3-4 derece daha ısınmasını öngörüyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (16 MART 2020)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR