Meteoroloji'den beklenen haber geldi! Sıcaklıklar...
Afrika sıcaklarının etkisi altındaki Türkiye'nin 3 bölgesi için şaşırtan uyarı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü; Marmara, Kuzey Ege ve Batı Karadeniz’de fırtına beklentisi olduğunu açıkladı.
GÜNDEM , 06 Ağustos 2015 Perşembe, 15:34
Meteoroloji'den beklenen haber geldi! Sıcaklıklar...
Meteoroloji’nin açıklaması şöyle: “Rüzgarın Marmara ve Kuzey Ege'nin kuzeyinde yarın (07.08.2015-Cuma) akşam saatlerinde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (50-75km/s) fırtına şeklinde esmesi bekleniyor. Fırtına'nın Marmara'da aynı gün gece saatlerinde, Kuzey Ege'de Cumartesi sabah saatlerinde etkisini kaybetmesi tahmin ediliyor.

Batı Karadeniz kıyılarında rüzgarın yarın (07.08.2015-Cuma) öğle saatlerinde kuvvetini artırarak kuzey ve kuzeydoğu yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (50-75km/s) fırtına şeklinde esmesi bekleniyor. Fırtına'nın akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi tahmin ediliyor.”

Meteoroloji yetkililerinden edinilen bilgiye göre Bursa yarından itibaren 4 gün boyunca çok bulutlu havanın etkisine girecek. Salı günü ise sağanak yağışlı hava hakim olacak. Sıcaklıklar ise 33 derece civarında seyredecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR